صفحه اصلی > راهنمای دریافت گواهی نامه ارائه مقاله در دومین کنگره بین المللی سلامت همراه
.: راهنمای دریافت گواهی نامه ارائه مقاله در دومین کنگره بین المللی سلامت همراه

 1- با استفاده از مرورگرر Mozilla Firefox  به سایت دریافت گواهی نامه به آدرس www.vcert.ir وارد شوید. (دقت  فرمایید که در صورتی که از سایر مرورگرها استفاده نمایید ممکن است نمایش گواهی و چاپ آن با مشکل مواجه شود، لذا توصیه اکید می گردد که جهت دریافت گواهی حتما از مرورگر Mozilla Firefox استفاده نمایید.)

 

2- در قسمت «کد رویداد» کلمه «SIM» را تایپ کرده و در قسمت « کد گواهی نامه»، کد مقاله خود را به صورت کامل (به عنوان مثال SIM10100000000)  درج نمایید. سپس گزینه « جستجو» را انتخاب و کلیک نمایید.
تذکر مهم: خواهشمند است عبارت HN در ابتدای کد مقاله خود را با عبارت SIM جایگزین نموده و در قسمت کد گواهی نامه وارد نمایید. برای مثال اگر کد مقاله شما در ایمیل های دریافتی  HN10102020333 بوده است، این کد به SIM10102020333 تغییر یافته است و می بایست کد جدید را جهت دریافت گواهی استفاده نمایید.)


3- با مشاهده صفحه زیر، بر روی گزینه « چاپ» کلیک کنید.

 

4- در صفحه جدید مشخص شده به راهنمای تصویری که با رنگ قرمز درج شده است دقت نمایید. لازم به ذکر می باشد که پیشنهاد می گردد  تنظیمات مربوط به گواهی را تغییر نداده و تنها گزینه "تایید" را انتخاب نموده و به مرحله چاپ بروید.

5- پس از انتخاب گزینه تایید، با کلیک بر گزینه ای که در عکس مشخص شده، گزینه Print را انتخاب نمایید.

 

6- در صفحه باز شده می توانید با استفاده  از گزینه Print گواهی خود را چاپ نمایید. جهت چاپ صحیح گواهی خود در صفحه مربوط به Print، گزینه Page Setup را انتخاب نمایید.


7- دقت نمایید که تنظیمات صفحه (Page Setup) مربوط به Print باید حتما به صورتی که در شکل مشخص شده است باشد. ( تنظیم صفحه در حالت Landscape، گزینه Scale بر روی حالت 100% و همچنین حتما می بایست گزینه (Print Backgrounds(colors &images، انتخاب شده باشد.)