این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد 
 
صفحه اصلی > شرایط اسکان و گردشگری
.: شرایط اسکان و گردشگری

 احترما به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند که پیرو پیگیری های صورت گرفته، امکان بهره مندی شرکت کنندگان در سومین کنگره بین المللی سلامت همراه از فضای مهمانسرای دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اولویت دانشجویان و افرادی که مقاله آنها مورد پذیرش واقع شده است به تعداد محدود فراهم گردیده؛ لذا با توجه به محدودیت فضا لازم است در اسرع وقت ضمن تماس با دبیرخانه کنگره (32332771-071 داخلی 1006 خانم مهندس حکمت نیا) نسبت به ارائه درخواست خود اقدام فرمایید.

علاوه بر این به منظور ارائه تسهیلات اسکان و گردشگری به شرکت کنندگان محترم در طول مدت زمان برگزاری کنگره، اطلاعات ذیل جهت بهره مندی از تخفیف ویژه کنگره ارائه می گردد. 

* توجه داشته باشید علاوه بر هتل های درج شده در این اطلاعیه، با ورود به سامانه معرفی شده و درج نام کاربری و کلمه عبور امکان مشاهده و انتخاب سایر هتل های شیراز با تخفیفات مناسب فراهم می باشد.

لازم به یادآوری می باشد که 
سومین کنگره بین المللی سلامت همراه (شیراز - اسفند 97) هیچ گونه مسئولیتی در قبال اسکان شرکت کنندگان محترم نداشته و اطلاعات ذکر شده در این صفحه صرفا در راستای ارائه تسهیلات و راهنمایی به مخاطبان محترم کنگره می باشد.